Sitemize Kayıtlı Değilsiniz, sitemizden faydalanabilmek için lütfen kayıt olun. Eğer daha önce kayıt olduysanız lütfen giriş yapın.
Şifre Sıfırlama: Email ile | Gizli Soru ile
Konu ayarları  Bu konuda ara  
19-08-2020 21:29
cenkoran

Ülke: Turkey
Erkek cenkoran Çevrimiçi
İPTV SATIN ALMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE
Sayın Üyelerimiz,

İPTV miz kalitelidir.
İPTV satın almak istiyorsanız istediğiniz üyelik tutarını
Akif Kaşlı
Denizbank
TR04 0013 4000 0149 0922 6000 01
hesabına eft-havale yapabilir acil satın almak istiyorsanız Denizbank Bankamatiğinden bu hesaba para yatırarak satın alabilirsiniz.Türkiye'de yayın yapan bütün ücretli/ücretsiz Ulusal, Haber, Belgesel, Spor, Sinema, Çocuk ve Dizi kanallarını sorunsuz ve kesintisiz izleyebilirsiniz.
Test yayını ile ikna olmadığınız takdirde bir aylık paketimizi deneyebilirsiniz.
Bir çok üyemiz bir aylık test yayınını aldıktan sonra yıllık paket satınalmıştır.
Türkiye Satış Fiyatlarımız
1 aylık 30 TL
3 aylık 70 TL
6 aylık 120 TL
9 aylık 150 TL
12 aylık 180 TL (1 aylık vip üyelik hediye)
Yurtdışından satın almak isteyen üyelerimiz payball ile ödeme yapabilmektedir.
Yurtdışı fiyatlarımız
1 aylik 20 euro
3 aylik 30 euro
6 aylik 50 euro
9 aylik 70 euro
1 yillik 90 euro (3 aylık vip üyelik hediye)
Yurtdışında yaşayıp Türkiye fiyatı ile sipariş verenler ip üzerinden tespit edilebiliyor, bu durum aldatmaya yönelik bir hareket sayılıp hesap kapatılacak ve ödenen tutar iade edilmeyecektir.

Verdiğimiz üyelik tek kişiliktir.
Smart tv den SSİPTV uygulaması ile, cep telefonundan, android cihazlardan, MAG ve ENİGMA cihazlarından rahatlıkla izleyebilirsiniz.
Test istediğinizde CENKORAN yöneticimize PM atarak istediğiniz saati bildiriniz. (haftaiçinde mesai saatleri içinde veremeyiz)
Test yayınını verdikten sonra seyredemedim gerekçesiyle ikinci bir test yayını vermiyoruz. PM olarak mesaj attıktan sonra mutlaka dönülecektir. 

Lütfen satın almak istemiyorsanız test istemeyiniz.
The following user says thank you to cenkoran for this useful post:

20-08-2020 08:27
alen007

Erkek alen007 Çevrimdışı
Hocam merhaba test yayını nasıl deneyebiliriz.

24-08-2020 23:08
cenkoran

Erkek cenkoran Çevrimiçi
Orjinal Gönderi alen007
Hocam merhaba test yayını nasıl deneyebiliriz.

Arkadaşlar test yayınlarını lütfen buradan istemeyiniz cenkoran olarak bana PM atınız akşam istediğiniz günün akşam saatlerinde bir aksilik olmazsa yani yoğun olmazsam test yayını vereceğim.

31-08-2020 22:37
gek107

Erkek gek107 Çevrimdışı Bağış Yaptı
Arkadaşlar 2 yıla yakındır kullanıyorum çok memnunum size de tavsiye ederim.
The following user says thank you to gek107 for this useful post:

Dün 18:25 (tomyblack tarafından düzenlendi. Dün 18:33 )
tomyblack

Ülke: France
Erkek tomyblack Çevrimdışı
 Sistem Mesajı
Mesaj yönetici onayı bekliyor!

Dün 22:59
cenkoran

Erkek cenkoran Çevrimiçi
Orjinal Gönderi tomyblack
Guzel uygulama ancak Turkiye icin yillik 180 TL, yurt disi icin 90 EURO buda 800 TL demek
Yurt disinda yabanci, ulkemizde alamanciyiz sizce mantikli mi?
Tabiki tercih uyelerin.

Bu sene izinde Hiremco Turbo 4k uydu cihazi aldim 650 TL 1 yil bedava iptv hediyeli harika bir cihaz iptv haricinde bir cok ozellikleride mevcut, 90 euro uydu cihazi fiyatina iptv bence cok pahali Turkiyede 200 TLye bize 800 pahali degil mi?

Konu disi ama bir sey aklima geldi 7 yil once Manavgat selalerine gittim benim delikanli tuvalete gitti WC Turklere 1 TL yabancilara 1 Euro tuhaf degil mi?

keşke benim paramda değerli olsa da bende iptv yi 90 euro ya alsam keşke benim 1 TL = 1 EURO olsaydı da wc ye 1 TL verseydim. Şöyle de bir avantaj düşünün Türkiyeye gelince Siz alamanyada kazandığınız 3 euro ya yemek yiyorsunuz ben 25 liraya yemek yiyorum peki bu adalet mi paramız değirsiz olunca böyle oluyor. Gelirimiz aynı ancak alım gücümüz hep düşüyor. Ayrıca yurtdışı fiyatlarını ve tr fiyatlarını biz belirlemiyoruz eğer türkiyede dediğin fiyatlara iptv seyredilse kimse iptv abonesi olmaz ki.Çünkü zorunlu ihtiyaçlarımızdan iptv ye sıra gelmez.

Bugün 00:00
Misafir

Ülke:
-- Guest Çevrimiçi Kapalı
Uyarıldı: 0%
20 yıldır manavgattayım şelale giriş ücreti herkez için aynı fiyat 15 tl kur biraz düşük 7,5 dan alıyor sende tl ver makbuz alıyosun sonuçta yada ettiğin bir iki lira zarar için ağlama .TR şartlarında kurdaki aşırı dalgalanmadan dolayı makasın çok olması da bence gayet normal ve o verdiğiniz demir para bankada işleme alınmıyor döviz bürolarıda komisyon alıyor. Neyse konumuz o değil .Senin abartın .Mesela side dolmuş 1 euro veya 1 dolar yada 7 tl bir lira falan oynuyor .Ne yani 90 cent deseydide bi sürü bozuk parayla mı uğraşsaydı demir 2 euro bile bi sürü sıkıntıyken.Side de wc de aynı şekilde 50 cent 3 tl 1 dolar verene para üste tl olarak veriliyor .1 Lira falan farkediyor o da küsratla uğraşmamak için yoksa kimsenin sizi düdüklemeye falan çalıştığı yok.

Dün markete girdim çok susadım su alacam baktım nakit yok kart çıkardım su için kartmı çekilir al suyu bi geçerken verirsin dedi Beğenmediğin manavgatta oldu bu.Emin ol denemesini yaparız istersen Türkiyenin her yerinde her bakkaldan bedava su alabilirsin .Param yok de işersinde Ama o övdüğün Almanyada ölüyorum su verin de geld derler yok sonra vereyim de Nein derler .Vesselam

Hızlı cevap
Boyutu Küçült
Boyutu Büyüt
Kalın İtalik Altı Çizglili Sola Yasla Ortalar Sağa Yasla İki Yana Yasla Alıntı kutusu ekle Kod ekle PHP kodu ekle SQL kodu ekle
Renkler
URL ekle Resim ekle Email adresi ekle
Smile
Gizli İçerik Ekle

Foruma zıpla: