Sitemize Kayıtlı Değilsiniz, sitemizden faydalanabilmek için lütfen kayıt olun. Eğer daha önce kayıt olduysanız lütfen giriş yapın.
Şifre Sıfırlama: Email ile | Gizli Soru ile

Konu ayarları  Bu konuda ara  
08-06-2019 01:31
darkseel

Ülke: Turkey
Erkek darkseel Çevrimdışı
Cevap: Sitemiz Hakkında Tüm Sorularınızı Buraya Yazınız...
seedboxımda bir sorun oldu pcye indiremeden silindi aynı dosyayı tekrar indirsem bir sorun olur mu?
The following 3 users say thank you to darkseel for this useful post:

03-07-2019 16:16
umitgnd

Erkek umitgnd Çevrimdışı
Merhaba,
Ratio oranım şuanlık iyi; indirdiğim dosyaların yerini değiştirmiyorum; dosyaların güncel/popüler olmasına rağmen hiç upload olmuyor. Bİlgisayar boşta açıkken torrent yazılımını açıyorum ki upload olsun; lakin up olmayınca ratio da artmıyor. İndirme yaptıkça da ratio düşüyor; bedavadan 0,6 bölgesine inmek de istemiyorum.
Sizce neden upload edilmiyor; talep görmüyor?
The following 3 users say thank you to umitgnd for this useful post:

28-07-2019 20:30
sibumi

Erkek sibumi Çevrimdışı
Orjinal Gönderi umitgnd
Merhaba,
Ratio oranım şuanlık iyi; indirdiğim dosyaların yerini değiştirmiyorum; dosyaların güncel/popüler olmasına rağmen hiç upload olmuyor. Bİlgisayar boşta açıkken torrent yazılımını açıyorum ki upload olsun; lakin up olmayınca ratio da artmıyor. İndirme yaptıkça da ratio düşüyor; bedavadan 0,6 bölgesine inmek de istemiyorum.

Aynı sorun bende de var indirme de sorun yok ama açık bırakmama rağmen upload yapmamakta sorunun çözümünü buldunuz mu acaba?
The following 3 users say thank you to sibumi for this useful post:

26-10-2019 18:57
jaki

Erkek jaki Çevrimdışı
Orjinal Gönderi sibumi
Orjinal Gönderi umitgnd
Merhaba,

Aynı sorun bende de var indirme de sorun yok ama açık bırakmama rağmen upload yapmamakta sorunun çözümünü buldunuz mu acaba?
bendede aynı uyarı alacağım diye tedirginim
The following 3 users say thank you to jaki for this useful post:

26-10-2019 22:33
angarabebesi

Erkek angarabebesi Çevrimdışı
Orjinal Gönderi jaki
Orjinal Gönderi sibumi
Orjinal Gönderi umitgnd
Merhaba,

bendede aynı uyarı alacağım diye tedirginim

arkadaşlar uyarı almanız icin indirdiğiniz sunumu göndermes iseniz alırsınız siz sitenin gerektirdiği kurallara uyuduktan sonra neden uyarı alıcaksanız sunumu indir site kaç saat anonsta tutmanı istiyorsa tut bunu sağladığınız anda dilerseniz silersiniz tercih sizin upload olmamasının bir çok nedeni vardır en basiti indiren hiç yoktur veya  o sunumda size bağlanan yoktur bu her sunum için geçerlide değildir dediğim gibi siz anons sayısına bakın sadece 
The following 3 users say thank you to angarabebesi for this useful post:

26-10-2019 23:16
Morpheus

Erkek Morpheus Çevrimdışı
Orjinal Gönderi umitgnd
Merhaba,

Son dönemde indirdiğiniz sunumları inceledim. Herkes tarafından ilgi görecek torrentler yerine daha az kitleye hitap eden sunumları indirmiş olduğunuzdan ya da herkes tarafından ilgi görebilecek sunumları indirmekte geç kaldığınız için beklediğiniz upload miktarını yakalayamamış olabilirsiniz.

Torrent sitelerinde sadece beğendiğiniz dikkatinizi çeken sunumları değil genele hitap eden çok indirilebilecek torrentleri ilk indirenlerden olursanız çok daha iyi upload miktarlarını yakalayabilirsiniz. Günde sitemizi birkaç kez ziyaret edip yeni paylaşılan torrentleri takip ederek, herkes tarafından beklenilen, çok indirileceğini tahmin ettiğiniz ya da altın torrentleri indirip uzun süre seedde kalarak iyi oranlar yakalayabilirsiniz.
The following 3 users say thank you to Morpheus for this useful post:

01-11-2019 13:05
angarabebesi

Erkek angarabebesi Çevrimdışı
bonusla ilgili çalışmanızı sanırım askıya aldığınız biriktikçe birikti ama hala kullanamıyoruz tamam herkezin bir özel hayatı çalışma hayatı var belki bura sizin bir vakit geçirdiğinz hobi yeride olabilir ama /80kbsn ile upload yapmaya çalısan insanım vip bile olduğumda çok cabuk kaldırmadım sunumları artık bonusumu kullanmak istiyorum en azından yok birader biz bonus işini tamamen bitirdik bekleme diyiniz yada 3-5 aya yada yarına halledilicek diyin lütfen artık
The following 3 users say thank you to angarabebesi for this useful post:

01-11-2019 15:23
safaks79

Ülke: United States of America
Erkek safaks79 Çevrimdışı
Merhaba, Ana sayfada arama butonunuz yok mu, ben mi göremiyorum?
The following 3 users say thank you to safaks79 for this useful post:

01-11-2019 15:43
MarcoMontes

Erkek MarcoMontes Çevrimdışı
Site çok güzel eskisiyle birebir teşekkür ediyorum tekrar geri döndüğünüz için ve burada olduğumuz için bizler şanslıyız diyebilirim.

Bence sitede ayrıca İSTEK TORRENTLER bölümü olmalı ve yöneticilere ya da yükleyicilere bu şekilde ulaştırılmalı 

Eski diziler/filmler/oyunlar/programlar için istek olabilir. 

hazır konusu da açılmışken bir tane iletmek isterim. Borsa konusunda Eğitici Videolar/Eğitim setleri (rahmetli Yaşar Erdinç'in videoları örnek olabilir), programları (matriks vb.),

[/size]

[size=medium]gibi şeyleri yazmak için bir öneri/istek kutusu vs koyulabilir daha kısa ulaşması açısından 

[size=medium][/size]
The following 3 users say thank you to MarcoMontes for this useful post:

11-11-2019 03:58
WaGaXiS

Erkek WaGaXiS Çevrimdışı
Merhaba, "25 gb" karşılığında var olan bir uyarımı sildirdim ve hiç uyarı kalmadı. Ancak uyarıldı yazısı sürekli bir kara leke gibi ismimin yanında sürekli yazacak mı?
The following 3 users say thank you to WaGaXiS for this useful post:

11-11-2019 14:30
By_RK

Erkek By_RK Çevrimdışı
Orjinal Gönderi safaks79
Merhaba, Ana sayfada arama butonunuz yok mu, ben mi göremiyorum?

En Sol En Üstte Yukarıdaki Resmin Aynısı Var Orayı Tıklayıp Arama Yapabilirsiniz.
The following 3 users say thank you to By_RK for this useful post:

11-11-2019 14:32
By_RK

Erkek By_RK Çevrimdışı
Orjinal Gönderi MarcoMontes
Site çok güzel eskisiyle birebir teşekkür ediyorum tekrar geri döndüğünüz için ve burada olduğumuz için bizler şanslıyız diyebilirim.

Bence sitede ayrıca İSTEK TORRENTLER bölümü olmalı ve yöneticilere ya da yükleyicilere bu şekilde ulaştırılmalı 

Eski diziler/filmler/oyunlar/programlar için istek olabilir. 

hazır konusu da açılmışken bir tane iletmek isterim. Borsa konusunda Eğitici Videolar/Eğitim setleri (rahmetli Yaşar Erdinç'in videoları örnek olabilir), programları (matriks vb.),

[/size]

[size=medium]gibi şeyleri yazmak için bir öneri/istek kutusu vs koyulabilir daha kısa ulaşması açısından 

[size=medium][/size]

İstek Yapmak Sadece VIP Üyelerimiz İçin Geçerlidir.

İyi Günler.

11-11-2019 14:33
By_RK

Erkek By_RK Çevrimdışı
Orjinal Gönderi WaGaXiS
Merhaba, "25 gb" karşılığında var olan bir uyarımı sildirdim ve hiç uyarı kalmadı. Ancak uyarıldı yazısı sürekli bir kara leke gibi ismimin yanında sürekli yazacak mı?

Uyarınız Kaldırıldı.

İyi Günler.

16-11-2019 15:27
harbiyeli

Erkek harbiyeli Çevrimdışı
Merhaba, site yöneticisine sorum şu. Benin internet hızım download: 15 mbps, upload: 799 kbps. indirip seed etmeme rağmen ratio oranı devamlı düşmeye başladı ne yapmam gerekiyor bu oranı yükseltmek için. Yardımcı olur musunuz?
The following 3 users say thank you to harbiyeli for this useful post:

16-11-2019 17:38
iCMAL

Ödüller:  
Erkek iCMAL Çevrimdışı Yorum Kapalı!PM Kapalı!Mini Sohbet Kapalı!İndirme Kapalı!Yükleme Kapalı!
UPLOADER SORUNLARI

1) Ben yükleme yaparken bazı sorunlar ile uğraşıyorum aşağıda " torrent resmi " hem url hem bilgisayardan seçeneği var url ekleyince manşet ufak resim eklemiyor ama bilgisayardan olunca sorun yok. URL olsa benim açımdan zaman kaybı azaltılabilir.

2) Başlık eklerken yine yazı boyutunu ayarlamamız gerekiyor. Bu'da zaman kaybına neden oluyor. Keşke buna bir standart gelse ve Üst kutucuğa başlık eklediğimiz zaman alt kısımda istenilen miktarda başlık otomatik çıksa. Bunun için BBcode sunum txt hazırlanabilir. Bu bir öneri.
The following 3 users say thank you to iCMAL for this useful post:

17-11-2019 14:50
sivridiken

Erkek sivridiken Çevrimdışı Bağış Yaptı
Altın torrentlerdeki Ratio hesaplamalarındaki sorun en kısa sürede çözülür umarım.
Ratio'm 11 küsürlerden 9 küsürlere düştü yalnıza 2-3 günde, açıkcası dosya indirmeye çekiniyorum, düzelene kadar.
The following 3 users say thank you to sivridiken for this useful post:

24-12-2019 03:17
oettinger

Ülke: Germany
Erkek oettinger Çevrimdışı
Hi,
my Turkish is not very good, so please forgive me that I use English instead.

I use Jackett to make Torznab queries to all of my private trackers so that sonarr/radarr can download my desired content automatically.

Turkseed is not supported by Jackett yet. Do you think it is possible to open a request on github to support Turkseed?

Isterseniz türkce yazabilirsiniz sadece yazmadan zorluk cekiyorum. Tesekkür ederim.
The following 3 users say thank you to oettinger for this useful post:

24-12-2019 12:22
HürYürekli
Yazılım Mühendisi

Ülke: Germany
Ödüller:  
Erkek HurYurekli Çevrimdışı
Orjinal Gönderi oettinger
Hi,
my Turkish is not very good, so please forgive me that I use English instead.

I use Jackett to make Torznab queries to all of my private trackers so that sonarr/radarr can download my desired content automatically.

Turkseed is not supported by Jackett yet. Do you think it is possible to open a request on github to support Turkseed?

Isterseniz türkce yazabilirsiniz sadece yazmadan zorluk cekiyorum. Tesekkür ederim.
http://turkseed.com/getrss.php burdaki linkten faydalanabilirsin.

You can use the link here
The following 3 users say thank you to HürYürekli for this useful post:

Hızlı cevap
Boyutu Küçült
Boyutu Büyüt
Kalın İtalik Altı Çizglili Sola Yasla Ortalar Sağa Yasla İki Yana Yasla Alıntı kutusu ekle Kod ekle PHP kodu ekle SQL kodu ekle
Renkler
URL ekle Resim ekle Email adresi ekle
Smile
Gizli İçerik Ekle

Foruma zıpla: