Sitemize Kayıtlı Değilsiniz, sitemizden faydalanabilmek için lütfen kayıt olun. Eğer daha önce kayıt olduysanız lütfen giriş yapın.
Şifre Sıfırlama: Email ile | Gizli Soru ile

Konu ayarları  Bu konuda ara  
10-12-2018 13:21
altugonur

Ülke: Turkey
Erkek altugonur Çevrimdışı
android tableti windows işletim sistemine çevirmek
arkadaslar merhaba. internette arastırdıgımda eksik bilgi veya bilgi kirliliğiyle karşılaştım. android tableti windows işletim sistemine çevirip ufak bir laptop gibi kullanmak istiyorum. bununla ilgili ayrıntılı açıklama yapabilecek ve ilgili  programlarını siteye upload ederek bir konu açması durumunda herkesin faydalanabilecegini düşünüyorum. simdiden tesekkürler
The following 3 users say thank you to altugonur for this useful post:

10-12-2018 18:25
PaRSTuRK
profilinizi en son ziyaret etm

Erkek PaRSTuRK Çevrimdışı
Orjinal Gönderi altugonur
arkadaslar merhaba. internette arastırdıgımda eksik bilgi veya bilgi kirliliğiyle karşılaştım. android tableti windows işletim sistemine çevirip ufak bir laptop gibi kullanmak istiyorum. bununla ilgili ayrıntılı açıklama yapabilecek ve ilgili  programlarını siteye upload ederek bir konu açması durumunda herkesin faydalanabilecegini düşünüyorum. simdiden tesekkürler

Simdi sayın üye güzel bir konuya parmak basmışsınız .  Bu iş tehlike iş ve bilglimiz yok bu konuda açıkcası . istediğiniz şey imkansız değil . ama bilgili biri yayınlarsa yayınlarız
The following 2 users say thank you to PaRSTuRK for this useful post:

13-12-2018 21:23
SiyahTurk
Emekli Paylaşımcı

Erkek SiyahTurk Çevrimdışı
Tablet için sanal makine programıyla kurabilirsiniz.Ama Windows'un bazı fonksiyonları çalışmayacaktır.Ve de performanslı olmaz.Merak ediyorsanız size gönderdiğim özel mesaja bir bakın.Sanal makine programı olmadan tablete Windows yükleyemezsiniz.Çünkü Windows işletim sistemi tabletin işlemcisine göre yazılmamıştır...
The following 4 users say thank you to SiyahTurk for this useful post:

26-07-2020 10:15
Sozersemih2

Erkek Sozersemih2 Çevrimdışı
Sistemin güçlü ise emulator ile bunu yapabilirsin. Bunu yaptım fakat ram ve işlemci sağlıklı bir sonuç vermedi.

Dün 14:01
Bia

Erkek Bia Çevrimdışı
Öncelikle Android tablete PC gibi windows yüklenmez. Öncelikle Tabletin Marka Modeline göre (CPU GPU veri yolları vs) portlanması gerekir ki bu zahmetli bir iştir. Herkes bu işi yapmaz yapan olduğunu da pek sanmıyorum zaten. Kaldı ki çift işletim sistemi destekleyen tabletler var örneğin MiPad3 alkafan rahat olsun diğer şekilde zaten kendi başına yapman imkansıza yakın.

Hızlı cevap
Boyutu Küçült
Boyutu Büyüt
Kalın İtalik Altı Çizglili Sola Yasla Ortalar Sağa Yasla İki Yana Yasla Alıntı kutusu ekle Kod ekle PHP kodu ekle SQL kodu ekle
Renkler
URL ekle Resim ekle Email adresi ekle
Smile
Gizli İçerik Ekle

Foruma zıpla: